Den s jógou v Janami

Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Den s jógou v Janami

Srpen 25, 2018 @ 09:00 - 16:00

1150Kč

 
V jednodenním kurzu jógy se seznámíte se systém jógy, jehož hlavní součástí jsou ásany (pozice těla), pránájáma (ovládání dechu) a meditace (zklidnění mysli).
 
V průběhu dne se budou střídat fáze relaxace, dechového cvičení, přípravných cviků, samotného cvičení jógových pozic (ásan) a meditace.
 
Relaxace – uvolnění fyzického těla s plynulým navázáním koncentrace, která vyplaví nahromaděný stres a naladí vás na sebe sama.
 
Dechová cvičení – uvědomění si důležitosti dýchání a informací, co se právě teď děje ve vašem těle i ve vaší mysli, a vědomé spojování dechu s pohybem.
 
Přípravné cvičení – probuzení těla, protažení svalů a uvolnění kloubů, zlepšení pružnosti a ohebnosti.
 
Jógové pozice – správné zaujetí tělesného postavení (ásany) propojené s dechem a soustředěním, následně výdrž s uvolněním v pozici, které společně vedou k rozproudění životní energie.
 
Meditace – pěstuje nesoudící pozornost vůči tomu, co se objevuje ve vašem fyzickém, emocionálním a energetickém těle.
 
Ukotvuje vás pevně v přítomném okamžiku a pomáhá vám kultivovat svobodný a radostný přístup k životu.

 
Cena: 1150 Kč
Hlásit se můžete e-mailem na jana@janami.cz
 
Kurz je určen pro všechny, kdo chtějí nalézt vyrovnanost, uvolnění, sílu a stabilitu a proniknout hlouběji do svého vnitřního světa. Bude probíhat v klidném, pomalém tempu,abyste v každém okamžiku cítili, co je pro vás prospěšné a cvičili s úsměvem a nadhledem.
Naučíte se pozorovat a vnímat svoje tělo a jeho potřeby. Zjistíte, že dech je klíčem do říše klidu a energie a že představuje spojení mezi tělem a myslí. Budete odcházet s lehkostí, dobrou náladou a vybaveni energií, odpočatí a zároveň posíleni na těle i mysli.
 
Těší se na vás lektorka Lenka
 

Kurz bude probíhat v prostorách Janami v Ivančicích u Brna
Přihlášky na jana@janami.cz

CHCI SE PŘIHLÁSITCHCI SE PŘIHLÁSIT

 

Podrobnosti

Datum:
Srpen 25, 2018
Čas:
09:00 - 16:00
Cena:
1150Kč