Online Klub Janami

Zajímá tě celostní přístup ke zdraví? Chceš znát psychosomatiku? Baví tě práce s emocemi a tělem? Láká tě, umět akupresuru a znát důležité body na těle? Věříš, že základ všeho je prevence? A že správným přístupem a péčí máme tu schopnost svému tělu pomoci dostat se do plné harmonie a zdraví?

Nenech si ujít členství v exkluzivním online klubu Janami!

Co v klubu najdeš?

  Znalosti o psychosomatice

Jak přispívá psychika a různé myšlenkové vzory k jednotlivým onemocněním? A hlavně jak psychosomatika funguje v praxi? Jakto, že někdo onemocní a jiný ne?

 Návody jak pracovat s akupresurou a jednotlivými body

Naučíš se akupresurní body  a jejich správnou stimulaci aby se mohly nastartovat samoléčebné procesy těla.

 Znalosti Aromaterapie

Jak a který esenciální olej použít na jednotlivé zdravotní problémy.

 Podporu pro praxi s emocemi

Každá emoce potřebuje něco jiného aby mohla z těla plynule odejít, nauč se znát co dělat když tě ovládá strach, vztek, smutek a další emoce.

 Postupy krok za krokem jak si pomoci od neduhů

Jednoduché návody jak se zbavit bolestí hlavy, oslabené imunity, únavy, nepravidelné a bolestivé menstruace, atd.

 Postupy pro Auto Shiatsu a strečing meridiánů

Jedná se o starou japonskou techniku self masáže, která pomáhá uvolnit tělo a rozproudit vnitřní energetické toky.

Máš strach, protože jsi laik a nikdy jsi s akupresurou či energií nepracoval/a? Dovol mi, provést tě všemi tématy, srozumitelně od úplného počátku. Tento kurz je pro laiky, začneme základy a postupně půjdeme víc a víc do hloubky.

Proč do klubu vstoupit?

🌸 Získáš přístup k informacím a praktickým návodům

Tyto návody jsem dlouho získávala, shromažďovala a ověřovala v praxi. Východní nauky a práce s emocemi mě vždy fascinovaly. Mé podání a vysvětlování souvislostí  a příčin je “lidské” mnohdy s humorem, lehkostí a srozumitelně. Budu tě motivovat a věř tomu, že tyto znalosti tě budou bavit! A díky tomu, si je budeš lehce pamatovat, a pak hned vědět v praxi co kde zmáčknout aby se tělu ulevilo.

🌸  Budu ti k dispozici, když budeš mít otázky

Vždy když nebudeš něčemu rozumět, ráda ti pomůžu. Pravidelné živé vysílání, mi umožňuje zodpovídat a dovysvětlovat témata tak, aby byla správně pochopena a tys je uměl/a použít pro své zdraví, energii a vitalitu v životě. Navíc díky živým vysíláním můžeme vždy probírat aktuální témata, které ohledně zdraví zrovna světem letí – což je velkou výhodou oproti předtočeným videokurzům.

🌸 Zdraví budeš mi stále po ruce

Nevzpomínáš si, který bod to byl? Jaký olej byl na bolest hlavy? K lekcím a videím z klubu máš přístup po celou dobu členství. Vzdělávat se a inspirovat se tak můžeš doma i na cestách – stačí mít připojení k internetu, telefon, tablet nebo počítač, a při poslechu videí se ti budou hodit i sluchátka.

🌸 Zaváděcí cena měsíčního členství je 950 Kč místo 1250 Kč

Protože mi záleží na tom, aby se co nejvíce lidí naučilo pracovat s vlastním tělem, emocemi a získali srozumitelné informace ohledně východních nauk a celostním přístupu ke zdraví, vznikla tato forma výuky. Již nemusíš platit drahé školné  a trávit dlouhý čas na přeplněných kurzech. Stačí když si za zaváděcí cenu 950 Kč koupíš měsíční členství v klubu a můžeš se hned začít vzdělávat a inspirovat ať už je tvůj denní rozvrh jakýkoliv.

Na jaká témata se můžeš těšit?

 Základní pojmy

V tomto tématu se dozvíte jak a proč funguje akupresura, různé druhy způsobů stimulace bodů. Co jsou to meridiány a jejich účel v těle.

✓ Emoce a práce s nimi

Vztek, strach, radost, přemýšlivost a smutek – jednotlivé energetické dráhy a orgány s kterými souvisí. Dále akupresurní body a esence, které ti pomůžou tyto emoce zvládnout. Také spoustu praktických rad, jak s těmito emocemi pracovat u dětí a svých bližních.

Orgánové hodiny

V určitou denní dobu jsou pro vás vhodné jiné aktivity, pokrmy i cviky. Kdy dobře vstřebáváte vitamíny a proč? Naučíte se, jak s oránovými hodinami pracovat tak aby “tikaly” pro vaše zdraví a né naopak.

 Příčiny onemocnění z pohledu východních nauk

Jak je možné, že někdo onemocní hned a jiný vůbec? Co vše ovlivňuje vznik onemocnění, budeme dopodrobna rozebírat v tomto tématu.

✓ Psychosomatika

Zde si řekneme jaké myšlenky a události v našem životě se vážou k jednotlivým onemocněním a proč se opakují i rodově. Proč somatizujeme a jak tomu předcházet.

✓ Dále nás čekají témata jednotlivých onemocnění u kterých si vždy řekneme jaké body stimulovat a který esenciální olej je nápomocný aby se nám rychle ulevilo. Včetně psychosomatického rozboru.

 • Ženská onemocnění
 • Problémy s menstruací
 • Problémy s početím
 • Kožní onemocnění
 • Ekzémy
 • Problémy s očima
 • Bolest hlavy
 • Deprese
 • Úzkosti
 • Únava
 • Problémy se spánkem
 • Problémy s trávením

Členství v Klubu

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Nejčastější otázky

Jak dlouho klub trvá?

Jak dlouho zůstaneš v klubu je jen na tobě. V klubu se můžeš zdržet měsíc, ale klidně i 6 měsíců. Základní témata – akupresura, emoce a aromaterapie se rozšiřují a každou středu přibývají další témata a živé video.
V ceně klubu je individuální 30 min. konzultace – rady šité na míru jen pro tebe.

Co když se klub zdraží? Zůstane mi ta zvýhodněná?

Po dobu trvání klubu Ti garantuji cenu, za kterou jsi členství koupila. Nemusíš se tak bát, že by Tvoje cena rostla.

Do kdy klub musím zvládnout?

Klub je v tuto chvíli otevřen bez omezení, je to tedy jen na Tobě, jak dlouho v něm zůstaneš.

Je klub pro mě, i když jsem úplný laik?

Určitě ano! V klubu se věnujeme všemu od úplného začátku.

Můžu vstoupit do Klubu, i když nemám účet na Facebooku?

Tuhle možnost plánuji zavést, ale teď to bohužel možné není.

Můžu se do Klubu připojit kdykoliv?

Ano! Začít můžeš, kdy potřebuješ. Klubem můžeš procházet svým tempem a ke všem lekcím se kdykoliv vrátit.

Pro koho bys kurz doporučila?

Tento kurz doporučuji všem, kteří chtějí znát východní a celostní přístupy ke zdraví. Naučit se pracovat s akupresurou, emocemi a upevnit své zdraví.

Můžu se tě zeptat, když něčemu nebudu rozumět?

Samozřejmě! Ráda odpovím na tvoje komentáře v Klubu, na e-maily nebo se můžeš objednat na online individuální konzultaci, kterou máš součástí členství zdarma.

Co když klub neshledám zajímavým, nebo se rozhodnu, že v něm nechci pokračovat?

Právě z tohoto důvodu je klub nabízen na bázi měsíčního členství, tedy stačí své členství neprodloužit.

Když nebudu online během živého vysílání, můžu se později podívat na záznam?

Ano! Po každém živém vysílání uložím záznam videa v Klubu a můžeš se na něj podívat kdykoliv. Pokud budeš mít otázku, stačí ji napsat do komentáře a já ti na ni odpovím buď textem, nebo videem.

Pro koho klub není vhodný?

Klub není vhodný pro skeptiky, jež nepřipouštějí existenci akupunkturních bodů či meridiánů.

Dále není vhodný pro pokročilé praktiky akupresury či Shiatsu, ale nebojte i pro vás připravuji vhodný klub pokročilých technik.

Co vše je součástí klubu a jak dlouho budu mít k materiálům přístup?

Měsíčním členstvím v Klubu získáš 30 denní přístup k lekcím, které obsahují textové příspěvky a živá vysílání. Neustále vytvářím další obsah a chystám pro tebe nové lekce. Během tvého členství v Klubu ti navíc ráda pomůžu se všemi otázkami, které zrovna kolem emocí a zdraví řešíš.