Základní kurz Zen Shiatsu

Chcete se naučit práci s tělem pomocí japonské techniky nazvané Zen Shiatsu?

Není to masáž, není to terapie a ani léčba. Je to uvolnění pomocí jemných technik tlaku a rotací, je to prolnutí s hlubšími energetickými vrstvami, propojení všeho co se rozpojilo a návrat k harmonii.

Na základním kurzu se seznámíte s tím jak tato technika funguje:

  • naučíte se celé tělo protáhnout v různých polohách
  • vyzkoušíte si základy práce s energií a vnímáním těla
  • naučíte se několik základních technik ošetření
  • získáte teoretické základy o orgánových hodinách, psychosomatice a meridiánech.

Budeme cvičit strečing meridiánů – cviky, které vytvořil zakladatel Zen shiatsu Shizuto Masunága. Tyto cviky prohlubují vnímání těla, zjemňují a vylaďují váš energetický systém, jsou vhodné nejen pro vaše zdraví ale i pro celkovou emocionální vyrovnanost. Navíc prohlubují cit k lepšímu vnímání meridiánů a energie proudící v těle.

Pro koho je kurz vhodný?

Základní kurz je určen pro laiky, není potřeba žádných speciálních znalostí. Je vhodný pokud hledáte hlubší souvislosti těla, energií a prevencí onemocnění. Je vhodný pokud chcete lépe vnímat své tělo a umět mu pomoci od běžných neduhů jako jsou bolesti hlavy, krční páteře, nevolností atd.

*Tento kurz není dostačují, abyste se stali profesionálním praktikem Shiatsu. Na to jsou určena min. tříletá studia, kdy projdete profesionálním výcvikem s dlouhodobou praxí.

10.11. – 13.11.2022

Rosice u Brna

(Palackého nám.46)

Cena kurzu je 6 550 Kč 

Nevratnou zálohu na kurz 2550 Kč je třeba uhradit nejpozději do 14 dní před začátkem kurzu na účet 107-6058060257/0100.

Počet míst je omezen na 8 účastníků.
V případě neuhrazené zálohy vaše reservace místa propadne.

Pandemická opatření

 Z důvodu pandemie Covid 19 , budou nově všichni účastníci kurzu mít možnost při příchodu podstoupit neinvazivní antigenní test. Ohledně testů, respirátorů a dalších opatření v rámci kurzu, budu vždy zasílat aktualizované informace emailem všem nahlášeným účastníkům.

 

Kurzem vás provede Jana Minaříková

Praktička a lektorka Shiatsu. Má více jak 18 letou praxi v práci s energií a tělem. Shiatsu se věnuje více jak 9 let. Původně zdravotní sestra, vystudovala 3. letou školu Darja Shiatsu school, od té doby je shiatsu její denní chleba a dále se velmi intenzivně vzdělává. Minulý rok začala spolupracovat s mezinárodní školou Shiatsu v Miláně. Letos absolvovala seminář Shiatsu pro praktiky a lektory Shiatsu v Japonsku v centru IOKAI (kolébce Zen Shiatsu) pod vedením Haruhika Masunágy. 

Co o kurzu řekli účastníci?

„Za sebe jsem moc ráda, že jsem se rozhodla kurz zen shiatsu absolvovat. Jana Minaříková je člověk na svém místě, hodně toho umí a je velice empatická, díky čemuž se jí daří také hodně předat dál. Kromě toho, co se na kurzu člověk naučí, si také odnese prožitek, který je jedinečný a nesdělitelný. Mně kurz přinesl úplně nové porozumění tomu, co to vlastně shiatsu je a co mi může dát, ale taky jsem se dozvěděla hodně o tom, jak funguje a reaguje moje tělo. Pro každého bude mít kurz určitě jiný význam a každému přinese něco jiného, neumím si ale představit, že by si kdokoli po absolvování kurzu řekl, že investovaného času a úsilí lituje. Na základě vlastních zkušeností kurz vřele doporučuju každému.“ Eva

„U Jany jsem absolvovala jeden z prvních kurzů Základy Shiatsu. Kurz se nesl ve velmi příjemné a srdečné atmosféře, byl intenzivní a hlavně praktický a téměř až individuální, tím že byl pořádán pro malou skupinu účastníků. Vše jsme si mohli vyzkoušet na sobě nebo ostatních. Jana je profesionál tělem i duší a své letité zkušenosti umí srozumitelně podat i laikům. Dva dny utekly rychleji něž voda a z kurzu jsem odcházela nadšená a plná nových poznatků nejen o Shiatsu a jak si doma sama pomoct, ale i o sobě. Kurz vřele doporučuji všem co se rádi dozvídají nové věci o sobě i o fungování těla a mysli. Jani, moc děkuji.“ Ivana 

Zajímají vás podrobnější informace o kurzu?
Napište na email: Jana@janami.cz
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.