Ceník

Masáže

Každá masáž u mě začíná rozhovorem a to i v případě, že chodíte opakovaně. Po analýze si společně řekneme, jaký postup je pro vaši aktuální situaci optimální – může jít čistě o shiatsu masáž, nebo její kombinaci s další technikou (tónová akupunktura, metoda Lucia di Torri apod.). Bez ohledu na použitou techniku se cena řídí pouze časem, který společně strávíme. 

 

90 minut terapie ……………………. 1.800 Kč

Ceny platné od 1.9.2022. Zde naleznete informace týkající se GDPR a obchodních podmínek.

Konzultace

Ať jste začátečník nebo shiatsu profesionál, pokud se mnou chcete konzultovat libovolné techniky, postupy, doporučení, jsem vám k dispozici a se mnou všechny mé znalosti a zkušenosti. U konzultací rozlišuji, zda řešíme postupy základní nebo pokročilé, od toho se pak odvíjí hodinová sazba. Pokud si nejste jistí, určitě mi napište, co byste potřebovali probrat, odpovím doporučeným rozsahem konzultace a cenou. Pro základní orientaci uvádím tyto ceny:

 

Základní techniky Zen Shiatsu ……… 2.000 Kč / hodina konzultace

Pokročilé techniky Zen Shiatsu ……… 3.500 Kč / hodina konzultace

 

Video konzultace

Chcete poradit jaké akupresurní body a esenciální oleje jsou pro vás momentálně nejvhodnější? Co změnit ve svém každodenním programu abyste se cítili lépe? Objednejte se na video konzultaci a najdeme cestu abyste se opět cítili plní vitality.

Podpora zdraví a prevence onemocnění……. 1.500 Kč / hodina konzultace

 

Zde naleznete informace týkající se GDPR a obchodních podmínek.

 

Dárek pro Vaše milované?

Chodí ke mě Vaše žena pravidelně na Shiatsu a chcete ji potěšit dárkovým poukazem? Zavolejte nebo mi napište pro více informací.

*Zakoupení poukazu je možné pouze pro stávající klienty z důvodu naplněné kapacity.