Základní kurz Zen Shiatsu

Chcete se naučit práci s tělem pomocí japonské techniky nazvané Zen Shiatsu?

Není to masáž, není to terapie a ani léčba. Je to uvolnění pomocí jemných technik tlaku a rotací, je to prolnutí s hlubšími energetickými vrstvami, propojení všeho co se rozpojilo a návrat k harmonii.

Na základním kurzu se seznámíte s tím jak tato technika funguje:

  • naučíte se celé tělo protáhnout v různých polohách
  • vyzkoušíte si základy práce s energií a vnímáním těla
  • naučíte se několik základních technik ošetření
  • získáte teoretické základy o orgánových hodinách, psychosomatice a meridiánech.

Budeme cvičit strečing meridiánů – cviky, které vytvořil zakladatel Zen shiatsu Shizuto Masunága. Tyto cviky prohlubují vnímání těla, zjemňují a vylaďují váš energetický systém, jsou vhodné nejen pro vaše zdraví ale i pro celkovou emocionální vyrovnanost. Navíc prohlubují cit k lepšímu vnímání meridiánů a energie proudící v těle.

Pro koho je kurz vhodný?

Základní kurz je určen pro laiky, není potřeba žádných speciálních znalostí. Je vhodný pokud hledáte hlubší souvislosti těla, energií a prevencí onemocnění. Je vhodný pokud chcete lépe vnímat své tělo a umět mu pomoci od běžných neduhů jako jsou bolesti hlavy, krční páteře, nevolností atd.

*Tento kurz není dostačují, abyste se stali profesionálním praktikem Shiatsu. Na to jsou určena min. tříletá studia, kdy projdete profesionálním výcvikem s dlouhodobou praxí.

14.11. – 17.11.2024

Rosice u Brna

(Palackého nám.46)

Cena kurzu je 7 200 Kč 

Nevratnou zálohu na kurz 3 200 Kč uhraďte na účet 107-6058060257/0100.

Počet míst je omezen na 8 účastníků.
V případě neuhrazené zálohy vaše reservace místa propadne.

 

Kurzem vás provede Jana Minaříková

Praktička a lektorka Shiatsu. Má více jak 20 letou praxi v práci s energií a tělem. Shiatsu se věnuje více jak 12 let. Původně zdravotní sestra, vystudovala 3. letou školu Darja Shiatsu school, od té doby je Shiatsu její denní chleba a dále se velmi intenzivně vzdělává. V roce 2018 začala spolupracovat s mezinárodní školou Shiatsu v Miláně, kde dostala nabídku stát se členem lektorského týmu a poprvé se setkala s japonským senseiem. V roce 2019 absolvovala seminář Keiraku Shiatsu v Japonsku v centru IOKAI (kolébce Keiraku Shiatsu v Evropě nazývaném Zen Shiatsu) přímo pod vedením syna zakladatele Zen Shiatsu – Senseiem Haruhiko Masunága. V roce 2022 založila v České republice vlastní Shiatsu Akademii, kterou staví na základech tradičního japonského učení.

Co o kurzu řekli účastníci?

Doporučuji! Úžasné 4 dny, vše podáno a vysvětleno tak, že člověk pochopí. Když se nyní vracím ke skriptům, že nevím, tak mi to hned naskočí, protože skripta úžasně udělaná.

Lucie Syrová

Zajímají vás podrobnější informace o kurzu?
Napište na email: Jana@janami.cz
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.