Roční výcvik

Cesta 12 drah

Roční energetický a emoční výcvik „Cesta 12 drah“

Pomůže vám se v sobě lépe vyznat, zacházet s emocemi tak, aby byly ku prospěchu, ne k destrukci a dá vám potřebný nadhled a směr.

Výcvik je sestavený dle našich vnitřních energetických rytmů a v souladu s plynutím energie v přírodě, ta nás v celém procesu podpoří.☘️🍁🌼🌹

Začneme v únoru 29.2.2020 Meridiánem Žlučníku jež odpovídá březnové energii v přírodě – čeká nás nový začátek, práce s emocí vzteku a obhajoba našeho místa na světě…

Během 12 sobot probereme 12 energetických drah – meridiánů. Zjistíme, co vše jednotlivé meridiány v našem životě ovlivňují, jaké nám dávají signály a jak s nimi pracovat.

únor 2020 – únor 2021

Brno

Roční výcvik je sestaven tak, aby vás: 

🔸proměnil emočně
🔸posunul vaše vědomosti o těle i o energii
🔸naučil převzít zodpovědnost za své tělo
🔸naučil zvládnout jednoduše všechny emoce a situace, které vás potkávají v běžném životě.

Po absolvování semináře se budete cítit více v sobě a sami sebou. Čeká vás stabilita a porozumění vás samotných a vašich životních příběhů.
Navrátíte se k vlastní podstatě a svému vnitřnímu potenciálu. Naučíte se, co udělat, aby tělo bylo dlouhodobě zdravější, pružnější, plné energie a emočně stabilní.

🟡Cena ročního výcviku je 33.000 Kč
(Cenu je možno uhradit ve třech splátkách – lze individuálně domluvit.)

Co vše nás čeká:

🌸Teorie – fyziologie orgánu, který dráha vyživuje. Kudy tudy vede dráha a kde jsou důležité body. Psychosomatika jednotlivých onemocnění, jež souvisí s danou dráhou, emoce, aromaterapie, význam jednotlivých zubů, diagnostika z obličeje
🌸Praxe – práce s body a dráhou, meditace na jednotlivé energetické dráhy a orgány, strečink meridiánů od japonského mistra S. Masunágy – jež přináší zdraví, dlouhověkost a učí lidi více vnímat energie a energetické dráhy na těle. Praktická akupresura bodů a drah včetně tejpování meridiánů a bodů.

🟢Soboty, v které se potkáme vždy v čase 9:00 – 18:00:

✔️29. února 2020 Meridián Žlučníku
✔️4. duben 2020 Meridián Jater
✔️2. květen 2020 Meridián Srdce
✔️6. červen 2020 Meridián Tenkého střeva
✔️11. červenec 2020 Meridián Perikardu
✔️8. srpen 2020 Meridián Trojitý ohřívač
✔️5. září 2020 Meridián Žaludku
✔️10. říjen 2020 Meridián Sleziny/Slinivky
✔️7. listopad 2020 Meridián Plic
✔️12. prosinec 2020 Meridián Tlustého střeva
✔️9.leden 2021 Meridián Močového Měchýře
✔️6.únor 2021 Meridián Ledvin

 

 

Předběžné a nezávazné přihlášky posílejte na jana@janami.cz.
Podrobné obchodní podmínky vám budou zaslány na e-mail k odsouhlasení.

 

Těším se na vás!

Cestou jsem prošla v loňském roce a byla to báječná jízda. Setkávání se stalo silně návykovým, Jana nás dokázala posouvat, předávat spoustu informací,rad, krásně to do sebe zapadalo. Bylo nádherné pozorovat, jak se všichni proměňujeme, posouváme, co se nám v životech děje a co nám to přináší. Zpětně vidím, jak daleko jsem došla. Děkuji Jani, byl to nádherný rok a těším se, že to nekončí , žiju tím dál.

Klára V.

Cesta 12 drah mi dala víc než se nabízí a než by se dalo čekat. Krom cenných informací a poznatků i mnoho hlubokých ponorů do tajemných, světlých i temných, zákoutí těla i duše. Jsem vděčná za to, že byla součástí mojí životní cesty a pomohla mi více poodhalit mnoho témat, souvislostí, příčin… předala mi možnost využití energetických drah, akupresurních bodů a cviků, díky nimž si můžeme vylepšit nejen zdravotní stav. Kéž bych měla v životě víc takových průvodců, učitelů a lidí jako je právě Jana 🙂🙏. Finální zjištění, které mi cesta dala je takové, že člověk se stejně jednou musí vzdát všech snah řídit směr a nechat se vést 🙂.

Jarča V.

Cesta 12ti drah byla úžasnou cestou sebepoznání, naslouchání a učení. Načerpala jsem spoustu vědomostí o svém těle a energetických drahách, naučila se vnímat své tělo, pracovat s emocemi. Ve spojení s úžasnou lektorkou nemůžu než doporučit. 🧘‍♀️👍

Lea

Cesta 12ti drah byla nejen cesta k sebepoznání a rozšíření si vědomostí, ale hlavně úžasný zážitek. Jsem ráda, že mi ji vesmír poslal do života i s lektorkou Janičkou. 🙏🙏🙏

Hanička

Kurz Cestu 12 drah můžu doporučit pro ty z vás, kteří chtějí poznat, jakým způsobem fungují energetické dráhy v našem těle, chtějí se dozvědět více o sobě po stránce duševní i duchovní, chtějí věnovat čas sami sobě. Postupuje se podle jednotlivých orgánů v těle a kruh se po roce uzavírá, aby mohl začít zase nový. A to vše pod vedením Jany, která je výbornou průvodkyní.

Hanka Š.

Cesta 12 drah pro mě byla neuvěřitelně obohacujícím zážitkem.

Informace o meridiánech byly prakticky propojeny s anatomií, duševní, energetickou i emoční rovinou, akupresurou a doporučenými cviky. Dozvěděla jsem se, jak nás které meridiány ovlivňují v běžných životech a jak se dá žít kvalitněji, pokud se signálům našeho těla věnujeme a reagujeme na jeho podněty.

Studium drah mi upevnilo víru, že svůj fyzický i psychický stav mám ve svých rukou.
Dlouho jsem po informacích tohoto typu toužila a jsem vděčná, že jsem se k nim mohla dostat.

Jana Minaříková je výborný lektor, který skvěle propojuje teorii s praxí i lidským přístupem. Zážitek z celé cesty velmi předčil veškerá má očekávání.

Adéla K.