JANAMI.CZ
Masážní metoda Lucia Torri Cianci

Jana Minaříková

6. prosince 2015

Masážní metoda Lucia di Torri je speciální technika, která v sobě spojuje aromakologii, neurologii, tradiční čínskou medicínu a psychosomatiku.

Pomáhá nám najít emoční stabilitu, úlevu od bolesti a nalezení spojitosti mezi estetickou nerovnováhou (strie, křečové žíly, celulitida…) a myšlenkovými vzory, které opakujeme. Abychom konečně nalezli svobodu nejen v těle, ale i mysli.
 
Výsledkem této masážní metody je tedy nejen povrchový výsledek odstranění estetické nerovnováhy, ale i nalezení psychosomatické příčiny. Když už vznikla bolest, zatuhlost a další věci, které nám nedovolí pohybovat se svobodně k vytyčeným životním cílům, pomůže nám je změnit.
Metoda pracuje se speciálními oleji, které rozvibrují tělo k akci a ke změně, kterou hledáte. Uvolní zatuhlé svaly, bolavé klouby a další fyzické neduhy. Uvolní dlouho zadržovaný stres a vy se budete cítit jakoby jste odhodili tunové závaží, nejen z těla ale i duše.

Věřte tomu, že když absolvujete pravidelně, a budete podporovat i doma koupelí a emulzí na tělo, tak vaše tělo, mysl i život se změní Potvrzeno všemi klienty.

Objednávejte se telefonicky 777 198 577 nebo e-mailem jana@janami.cz.
Můžete darovat i jako dárkový poukaz.

Chceš dostávat novinky do své schránky?